‘Üç Kız Kardeş’in Somer’i Berker Güven: Çok keyifliyiz! Enerji iyi, ekip iyi

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi ‘Üç Kız Kardeş’te Somer’i canlandıran Berker Güven, önceki akşam Cihangir’de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı.

Oyuncu, ayaküstü gazetecilerle konuşarak; “Her şey çok güzel geçiyor. Nihal’in (Yalçın) ‘Çirkin’ adlı oyunun prömiyeri var, onun için geldim İstanbul’a. Yalnız bırakmak istemedim” dedi.

“DİZİMİZ ÇOK SEVİLİYOR”

Ünlü isim, “‘Üç Kız Kardeş’ çok iyi gidiyor, izlenme rekorları kırıyorsunuz. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna şu cevabı verdi:

Evet çok iyi gidiyor, Türkan-Somer ilişkisinde geri dönüş var gibi görünüyor senaryoda… Dizimiz gayet güzel gidiyor, bizler çok keyifliyiz, enerjimiz iyi, ekibimiz iyi… Dizi çok seviliyor. 63 bölüm oldu. Artık kaldığı yerden devam edecek. Ayvalık rotam bitsin, ben de bir tiyatro oyunu yapmak istiyorum.

“İKİMİZ DE ŞİKAYETÇİ DEĞİLİZ”

Güven, “Sevgiliniz Nihal Yalçın bu durumdan şikayetçi mi?” sorusuna ise “İki senedir Ayvalık’tayım. Ben geliyorum arada, bazen yanıma Nihal geliyor. Ayvalık’ta hayatımız güzel bir şekilde devam ediyor. O da, ben de şikayetçi değiliz” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir