Melek Mosso Evlilik Yolunda Adımları Çifter Çifter Atıyor: Hem Nişan Hem Kınayı Aradan Çıkarttı!

Ünlü şarkıcı Melek Mosso, son dönemlerde konserlerinin iptal edilmesiyle ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor bildiğiniz gibi. Bir süredir evlilik yolunda olduğunu bildiğimiz Mosso, tüm süreçleri hızlandırdı. Aynı gün hem nişan, hem de kına yaptı!

Özellikle Yıldız Tilbe’nin “Vursalar Ölemem” şarkısını akustik bir şekilde söylediği video ile tanınan Melek Mosso, son dönemlerin en popüler isimlerindn bir tanesi.

Şarkıları bir yana, sesi bir yana, kendi bir yana herkesi hayran bırakan Melek Mosso, sık sık sosyal medyada yaptığı açıklamalarla da gündem oluyor bildiğiniz gibi. Seçim dönemi ve sonrasında siyasi yorumlarıyla, iptal edilen konserleriyle gündemi epey bir sarsmıştı.

Daha sonra “Davarcı” olan soyadını akrabaları bulamasın diye değiştirdiğini açıkladığı videoyla herkesi kahkahalara boğmuştu.

16 yaşında soyadını değiştirdiğini ve bunu akrabaları kendisini bulmasın diye yaptığını söyleyen Melek Mosso, sosyal medyada goygoycuların diline düşmüştü.

Bir diğer yandan kendisinin uzun süredir minnoş minnoş ilerleyen bir ilişkisi var bildiğiniz gibi.

Serkan Sağdıç’la uzun süredir aşk yaşayan Melek Mosso, Mart ayında aldığı evlenme teklifine ‘evet’ demişti hatırlarsanız. 2021 yılında klip çekiminde tanıştıktan sonra büyük bir aşkın içine düşen Mosso ve Sağdıç, ilişkilerini ciddileştirmek adına ilk adımı atmıştı.

Melek mosso’nun “Kirpiklerin” isimli şarkısının klip çekimlerinde tanışan ikili arasındaki arkadaşlık, kısa sürede aşka dönüşmüştü. 2 yıldır birlikte olan çift artık nişanlı!

Melek Mosso ve Serkan Sağdıç klipte iki aşığı canlandırıyordu. Rol gerçek oldu, çift aşık oldu. Mart ayında gerçekleşen evlenme teklifi sonrası evlilik yolunda ilk adım atıldı.

Günlerdir nişanı için hazırlık yapan ünlü şarkıcı, aile arasında sade bir törenle yüzük taktı.

Nişanında sade uzun beyaz bir elbise tercih eden Melek Mosso, herkes tarafından çok beğenildi. Serkan Sağdıç ise siyah bir takım elbise tercih etti. Çift bu mutlu günlerini sosyal medya üzerinden paylaşmayı ihmal etmedi.

Paylaşımları görenler “bu ne hız?” dedi çünkü Melek Mosso, aynı gün kına da yaptı!

Nişanın hemen peşinden bordo ve altın sarısı renklerle bezenmiş bindallısını giyerek kına gecesi yapan Melek Mosso, görenlere ‘hızlandırılmış düğün kursu mu bu?’ dedirtti.

Çiftin düğünlerinin Ekim ayında gerçekleşeceği biliniyor.

Gelin fotoğraflarına birlikte bakalım! 

??

??

??

??

Biz de güzel çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyelim!

Sizce nasıl olmuşlar?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir