İstanbul’da kalaşnikoflu çatışma! Kurşunların isabet ettiği küçük kız ağır yaralı

İstanbul Sultangazi‘de otomobille seyir halinde olan 2 grup arasında uzun namlulu silahlarla çatışma yaşandı. Kurşunlar caddedeki ev, araba ve iş yerlerine isabet ederken, çatışma sırasında sokaktan geçen 15 yaşındaki kız çocuğu da ağır yaralandı.

UZUN NAMLULU SİLAHLARLA ÇATIŞTILAR

Olay, saat 15.00 sıralarında Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, otomobille seyir halinde olan 2 grup uzun namlulu silahlarla çatıştı. Güpegündüz sokak sokak süren çatışmada şüpheliler otomobillerini bırakıp kaçtı.

ÇATIŞMANIN ORTASINDA KALAN KIZ ÇOCUĞU AĞIR YARALI

Çatışmada 2 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan birinin saldırıya karışan şüpheli, diğerinin ise sokaktan geçmekte olan 15 yaşındaki Büşra P. olduğu belirtildi. Şüpheli hafif yaralanırken, ağır yaralı olan Büşra P.’nin ameliyata alındığı öğrenildi.

KURŞUNLAR EV VE ARABALARA İSABET ETTİ

Olayı gören mahalle sakini Yusuf Açıkgöz, “İki otomobil 100 metre aşağıda birbirlerine sıktı. Bir an da elektrik patlaması gibi bir ses duyduk. Burada biraz kesildi sesler, 20 metre ileride tekrardan başladı ama bu sefer birilerine sıkarak değil de rastgele ateş ederek devam ettiler” dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir