Bengü’nün oğlu Jr. Selim 2 yaşında

“Cars” (Arabalar) konseptli partide oğlunu ralli pilotu gibi giydiren ünlü popçu, eğlenceli günün fotoğraflarını sosyal medyada yayınladı.

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

3 SİLAHŞÖRLER

Helin Avşar, yeni yaşını ablaları Hülya Avşar ve Leyla Avşar’la birlikte yemeğe çıkarak kutladı.

Ünlü isim, fotoğraflarını sosyal medyada “3 Muskeeters (3 Silahşörler), canım ablalarım” notuyla paylaştı.

SEYİRCİSİZ OLACAK

23 Ekim’de yapılması planlanan 36. Best Model Türkiye yarışması, 13 Kasım’a ertelenmişti.

Best Model kurucusu Erkan Özerman, yarışma finalinin seyircisiz olarak gerçekleşeceğini duyurdu:“Tekrar ertelenme söz konusu olmaması için pandemi döneminde de gerçekleştirdiğimiz gibi yarışmamızı seyircisiz olarak yapmaya karar verdim. Bu beyanatı da tedavimin devam ettiği Paris’teki Hôpital Paul-Brousse hastanesinden size bildiriyorum.”

 

VE BALİNA SAHNEDE

Türkiye’de ilk kez tiyatro sahnesine taşınan “Balina” adlı oyunun prömiyeri önceki akşam Zorlu PSM’de yapıldı.

İbrahim Çiçek’in yönettiği, Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu, Yağız Can Konyalı, Helin Kandemir ve Emine Evirgen’in rol aldığı oyunu ilk gecesinde çok sayıda ünlü isim izledi.

Bir baba-kızın kavuşma hikâyesini anlatan “Balina”, sezon boyunca aynı adreste seyirciyle buluşmaya devam edecek. (Sayit DURMAZ)

Köşe kapmaca oynadılar

Eski âşıklar Selin Şekerci ve İbrahim Selim, “Balina” oyununu izlemeye yeni sevgilileriyle geldi. İki ünlü isim gece boyunca yan yana gelmemek için köşe kapmaca oynadı.

Şekerci, erkek arkadaşı Osman Yalın’la ilişkisi hakkındaki sorulara şöyle yanıt verdi: “Yeni ilişkisi diye yazılıyor ama 2 seneye yaklaştı. İyiyiz, çok güzel gidiyor her şey.”

ENGELİ KALDIR

Oğuzhan Koç, “Engeli Kaldır” adlı yeni şarkısını dinleyicileriyle buluşturdu.

Söz ve müziği Oğuzhan Koç ile Çağrı Telkıvıran’a ait şarkı, ayrıldığı sevgilisi tarafından sosyal medyadaki her uygulamada engellenen bir âşığın hikâyesini anlatıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir