Ünlü çiftten romantik yıl dönümü kutlaması! ‘Sana aşığım’

Son dönemin yükselen yıldızlarından biri olan Selahattin Paşalı ile iki yıldır aşk yaşadığı Lara Tümer’in bebek bekledikleri, geçtiğimiz sene ortaya çıkmıştı. Heyecanları günden güne büyüyen ünlü çift, nisan ayında ise nikâh masasına oturmuştu. Aileleri ve yakın arkadaşları, ikiliyi mutlu günlerinde yalnız bırakmamıştı. Çiftin nikahından fotoğraflar sosyal medyada paylaşılmıştı.

Nikahta çekilen fotoğraflardan bazılarını kendi sosyal medya hesabından paylaşan Lara Tümer, Selahattin Paşalı ile verdiği pozlardan birini “Love (aşk)” notuyla takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

ANNE-BABA OLDULAR

Tüm bu yaşananların ardından Paşalı çiftinden güzel haber geldi. Oyuncu Selahattin Paşalı ve Lara Tümer’in kızları 1 Temmuz 2022 tarihinde dünyaya gelmişti.

YORUM YAĞDI

Lara Tümer, doğumdan paylaştığı karelere, “İsmimizi anne-baba olarak değiştirdik. Ailemize hoş geldin Pera’m. Seni seviyoruz” notunu düşmüştü. Lara Tümer Paşalı’nın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve “Hayırlı olsun”, “Sağlıkla büyüsün” gibi yorumlar yağmıştı.

YIL DÖNÜMLERİNİ KUTLADI

Ünlü çiftten Lara Tümer, son olarak Selahattin Paşalı ile 1’inci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Eşi ile verdiği pozları Instagram sayfasından takipçilerinin beğenisine sunan ünlü isim, “1 ve daha fazlası… Sana aşığım” notunu düştü.

Eşinin paylaşımına kayıtsız kalmayan ünlü Paşalı ise “Seni seviyorum” yazarak, Tümer’e yorum yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir